SMOK w PSP 2

Od września w naszej szkole odbywają się zajęcia z koszykówki, realizowane w ramach programu „SMOK” prowadzone przez Agnieszkę Kierońską. Treningi są skierowane do dziewcząt z klas 4 – 6. Zapraszamy wszystkie uczennice z naszej szkoły, które chcą nauczyć się gry w koszykówkę. Szczegółowe informacje można uzyskać u Pani Agnieszki Kierońskiej.

img_3984

img_3985

img_3986

Posted in Bez kategorii by Sebastian. Możliwość komentowania SMOK w PSP 2 została wyłączona

3 miejsce w Turnieju Mini Koszykówki

Chłopcy grający w turnieju Rejonowym w Wieliczce, wywalczyli 3 miejsce w zawodach i powtórzyli wyniki z przed roku. Zapraszamy do relacji z zawodów w zakładce „zawody sportowe”.

Posted in Bez kategorii by Sebastian. Możliwość komentowania 3 miejsce w Turnieju Mini Koszykówki została wyłączona

Sukces chłopców w Mini Koszykówce

Reprezentacja chłopców, wygrała zawody powiatowe z Mini koszykówce i drugi rok z rzędu, awansowała do Zawodów Rejonowych. Gratulujemy i zapraszamy do relacji z turnieju w zakładce „Zawody Sportowe”

Posted in Bez kategorii by Sebastian. Możliwość komentowania Sukces chłopców w Mini Koszykówce została wyłączona

Historyczny sukces drużyny chłopców w Halowej Piłce Nożnej.

We wtorek 17.11.2015 chłopcy z naszej szkoły wywalczyli brązowy medal w Finale Wojewódzkim rozegranym w Libiążu k/Chrzanowa. Szczegółowa relacja w zakładce „Wyniki zawodów

Posted in Bez kategorii by Sebastian. Możliwość komentowania Historyczny sukces drużyny chłopców w Halowej Piłce Nożnej. została wyłączona

Sportowy początek roku szkolnego 2015/2016

Witamy wszystkich uczniów naszej szkoły, w kolejnym roku sportowych zmagań na boiskach, bieżniach, szachownicach, pływalniach i matach. Zachęcamy wszystkich do aktywnego udziału w zajęciach sportowych, prowadzonych przez nauczycieli wychowania fizycznego (grafik zajęć). Zapraszamy do bieżącego odwiedzania zakładki zawody sportowe, gdzie na bieżąco będziemy Was informować, o sukcesach młodych sportowców, którzy będą reprezentować naszą szkołę na zawodach szkolnych na różnych szczeblach rywalizacji. Do zobaczenia na lekcji wf, pamiętając, że ” w zdrowym ciele, zdrowy duch”. 🙂 Przypominamy, że jesteśmy, również na Facebooku, gdzie także można dowiedzieć się więcej o tym co się dzieje w naszej szkole (nie tylko na sportowo).

Posted in Bez kategorii by Sebastian. Możliwość komentowania Sportowy początek roku szkolnego 2015/2016 została wyłączona

Wspaniały początek po Feriach Zimowych

Zapraszamy do zakładki zawody sportowe i do zapoznania się z wynikami naszych uczniów, w rozgrywkach mini koszykówki i mini siatkówki, rozgrywanych w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Posted in Bez kategorii by Sebastian. Możliwość komentowania Wspaniały początek po Feriach Zimowych została wyłączona

Kolejny miesiąc startów naszych uczniów w zawodach sportowych

Zapraszamy do odwiedzania naszej zakładki z wynikami sportowymi. Dowiecie się, którzy uczniowie reprezentowali naszą szkołę w zawodach, no i oczywiście jak i im poszło.  :))

Posted in Bez kategorii by Sebastian. Możliwość komentowania Kolejny miesiąc startów naszych uczniów w zawodach sportowych została wyłączona

KOLEJNY ROK PRZED NAMI

1 września oznacza początek roku szkolnego, który oczywiście szykuje kolejne rozgrywki sportowe, liczne zawody i szansę na rywalizację pomiędzy uczniami i szkołami. Zapraszamy wszystkich uczniów na zajęcia prowadzone przez nauczycieli wychowania fizycznego oraz aktywnego udziału w rozgrywkach sportowych. Wkrótce zostaną ustalone zajęcia i grafik międzyszkolnych rozgrywek sportowych. Na pierwszy rzut idzie lekka atletyka, więc zachęcamy wszystkich do aktywnego spędzania czasu wolnego, biegania w każdym możliwym czasie i miejscu.

Posted in Bez kategorii by Sebastian. Możliwość komentowania KOLEJNY ROK PRZED NAMI została wyłączona

ZAPISY DO KLAS USPORTOWIONYCH O PROFILU JUDO

Zapraszamy wszystkich trzecioklasistów (zarówno dziewczęta jak i chłopców) do zapisów do klas usportowionych judo. Uczniowie mają okazję przez trzy lata bez opłat trenować pod okiem instruktora Sebastiana Serwińskiego rozwijać swoją sprawność ogólną, motorykę przy okazji ucząc się sportu walki. Zajęcia prowadzone są w specjalnie przystosowanej sali judo. Szczegóły dotyczące zapisów dziecka znajdą państwo w zakładce INFO DLA KLAS JUDO. Osoby zdecydowane proszone są o wypełnienie deklaracji i złożenie w sekretariacie szkoły. ZAPRASZAMY

Posted in Bez kategorii by Sebastian. Możliwość komentowania ZAPISY DO KLAS USPORTOWIONYCH O PROFILU JUDO została wyłączona

Zawody międzyklasowe

W naszej szkole rozpoczęliśmy rozgrywki międzyklasowe w Zespołowych Grach Sportowych. Plan rozgrywek obejmuje wszystkie klasy IV – VI, które będą rozgrywały mecze w mini siatkówkę, mini koszykówkę, mini piłkę ręczną i piłkę nożną. Każdy zespół klasowy wyznaczył drużyny chłopców i dziewcząt, które będą uczestniczyć w rozgrywkach sportowych. Wkrótce opublikujemy pierwsze wyniki z tych rozgrywek. Zapraszamy do udziału i dopingu wszystkich naszych uczniów.

Posted in Bez kategorii by Sebastian. Możliwość komentowania Zawody międzyklasowe została wyłączona