Nauczyciele

oszkole

Oddział przedszkolny:

mgr Katarzyna Krupa / mgr Marzena Zygmunt
mgr Joanna Tabor

Edukacja wczesnoszkolna: 

mgr Renata Biga - Szostek  
mgr Grażyna Błaszak  
mgr Małgorzata Cerazy  
mgr Jolanta Jarosz
mgr Anna Klimek  
mgr Elżbieta Kokoszka / mgr Anna Wetula
mgr Jadwiga Mętel  
mgr Bożena Turek 
mgr Dorota Więcek 

Nauczyciele wspomagający:

mgr Maria Cąkała  
mgr Katarzyna Cygnarowicz 
mgr Monika Gaworczyk 
mgr Iwona Janas 
mgr Anna Kazior
mgr Ewelina Osada

mgr Ewa Trojak  
mgr Anna Wetula

Świetlica: 
mgr Karolina Bednarek / mgr Małgorzata Jaremko
mgr Beata Serwińska - kierownik świetlicy
mgr Małgorzata Szot
mgr Anna Tokarz 
mgr Katarzyna Widła
mgr Katarzyna Zdeb 

Biologia:

mgr Bożena Pośleńska
mgr Małgorzata Zgłobicka

Chemia:

mgr Agnieszka Gadowska
mgr Anna Potocka 

Doradztwo zawodowe:

mgr Ewa Trojak 

Edukacja dla bezpieczeństwa:

mgr Agata Smoter 

Fizyka:

mgr Agnieszka Gadowska

Geografia:

mgr Małgorzata Żychowska 

Historia:

mgr Małgorzata Buszko
mgr Agnieszka Cholewa-Bajda
mgr Zbigniew Solak  
mgr Małgorzata Śliwa

Język angielski:

mgr Agnieszka Kwatera
mgr Paulina Mikulska 
mgr Kinga Maj- Możdżeń 
mgr Paweł Stokłosa  
mgr Edyta Szpisak
mgr Monika Żukowska

Język niemiecki:

mgr Anna Stańdo

Język polski:

mgr Katarzyna Biłos 
mgr Magdalena Cerazy
mgr Agnieszka Cholewa-Bajda 
mgr Agnieszka Kaźmirek  
mgr Marta Michniak  
mgr Elżbieta Rajska  
mgr Bożena Tyrka 

Judo:

mgr Sebastian Serwiński  

Matematyka:

mgr Marzena Białka 
mgr inż. Marta Bożek 
mgr Agnieszka Kuc 
mgr Stanisława Malinowska  
mgr Grażyna Rzepka 
mgr Natalia Wełna

Muzyka:

mgr Magdalena Cerazy 
mgr Małgorzata Mrózek

Plastyka:

mgr Dorota Dobranowska

Przyroda:

mgr Bożena Pośleńska 
mgr Monika Zapała 
mgr Małgorzata Zgłobicka

Religia:

Ks. mgr Andrzej Dernoga  
mgr Agnieszka Kołacz  
mgr Małgorzata Mrózek 
Ks. mgr Łukasz Niziołek

Wychowanie do życia w rodzinie:

mgr Małgorzata Buszko
mgr Małgorzata Mrózek 
mgr Bożena Pośleńska 

Wychowanie- fizyczne:

mgr Dorota Budzyn 
mgr Maciej Hamuda  
mgr Agnieszka Kierońska  
mgr Sebastian Serwiński 
mgr Daniel Widło
mgr Monika Zapała

Wiedza o społeczeństwie:

mgr Małgorzata Buszko
mgr Małgorzata  Śliwa  

Zajęcia komputerowe / informatyka 

mgr Marta Gawęda
mgr Anna Potocka 
mgr Krystyna Satoła
mgr Daniel Widło
mgr Małgorzata Żychowska

Zajęcia techniczne / technika 

mgr Dorota Dobranowska 
mgr Grażyna Rzepka 

Biblioteka:

mgr Iwona Dobranowska
mgr Monika Gaworczyk

Logopeda:

mgr Sylwia Basiak 

Oligofrenopedagodzy: 

mgr Karolina Bednarek 
mgr Maria Cąkała
mgr Katarzyna Cygnarowicz 
mgr Agnieszka Gadowska
mgr Monika Gaworczyk 
mgr Iwona Janas 
mgr Anna Kazior
mgr Katarzyna Krupa
mgr Ewelina Osada
mgr Małgorzata Obrał 
mgr Beata Serwińska 
mgr Ewa Trojak
mgr Natalia Wełna 
mgr Anna Wetula 
mgr Małgorzata Zgłobicka 

Pedagog:

mgr Teresa Zaniewska / mgr Joanna Solecka

Psycholog:

mgr Magdalena Łacna

Tyflopedagog:

mgr inż. Marta Bożek