Maj, 2013

now browsing by month

Międzyszkolny Konkurs Układania Puzzli

24. maja trójka uczniów naszej szkoły z kl. IV:  J. Bajda , M.Biernat oraz K.Serafin  rozpoczęła  w Szkole Podstawowej  nr 5  Międzyszkolny  Konkurs  Układania Puzzli.
Była to grupa dzieci skoncentrowanych i bardzo grzecznych. Konkurs nie był łatwy ponieważ uczniowie mieli za zadanie ułożyć obrazek  składający się z 500 puzzli.   Finał był bardzo zacięty, któremu towarzyszyły wielkie emocje. Jak sami uczestnicy mówili:” układanie obrazków to wcale niełatwa sztuka wymagająca dużego skoncentrowania” . Nasi uczniowie pomimo wielu starań zajęli  7 miejsce  ale i tak  zostali nagrodzeni gorącymi brawami  .Pani  i Pan dyrektor  wręczyli wszystkim uczestnikom dyplomy oraz nagrody   dziękując za udział a przy tym zapraszając za rok.
My również   wszystkim  składamy podziękowania i gratulacje.