Zabawa karnawałowa

W tłusty czwartek 28. 02. 2019 r. w naszej szkole odbył się bal karnawałowy, w którym uczestniczyli uczniowie klas I-III i oddziały przedszkolne. Sala gimnastyczna wyglądała inaczej niż na co dzień i zamieniła się w prawdziwą salę balową.

Bal poprowadzili przedstawiciele Studia Teatralno – Muzycznego FAMA z Dębicy. Dzieci wystąpiły w ciekawych, kolorowych kostiumach. Nie sposób zliczyć i wymienić wszystkich postaci. Niektórzy byli nie do poznania, inni budzili podziw, a niekiedy nawet przerażenie. Wszyscy uczniowie bawili się znakomicie przy rytmach różnorodnej muzyki. Były pociągi, korowody, kółeczka i tańce w parach.

Wszyscy mogli uczestniczyć w zabawach i konkursach. Atrakcją były efekty specjalne: bańki mydlane, dym czy sztuczny śnieg. Humor dopisywał zarówno dzieciom, wychowawcom jak i rodzicom. Kiedy czas zabawy dobiegł końca z żalem opuszczaliśmy salę gimnastyczną. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze, a wspólna zabawa przyniosła wiele radości. Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów oraz zorganizowanie poczęstunku w klasach. Dzień ten dostarczył wielu przeżyć i miłych wrażeń, zresztą – zobaczcie sami! Kolejny bal karnawałowy już za rok. (WG)

CLASSDOJO IMG 1551806070576   CLASSDOJO IMG 1551806123570
CLASSDOJO IMG 1551806147043   CLASSDOJO IMG 1551806164030