10 Bieg Papieski

Już po raz dziesiąty, 16 października, w rocznicę wyboru Karola Wojtyły na tron papieski zorganizowany został bieg ulicami Bochni. Uczestniczyli w nim przedstawiciele bocheńskich szkół podstawowych, gimnazjalnych, średnich, a także Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego.

Reprezentacje wymienionych placówek wraz z nauczycielami i opiekunami przemierzyli trasę, którą wyznaczają trzy pomniki papieskie, znajdujące się przy parafiach św. Pawła Apostoła, św. Mikołaja oraz św. Jana Nepomucena. Bieg tradycyjnie miał charakter symboliczny, dlatego wśród uczestników nie wyłoniono ani zwycięzców ani pokonanych. W skład reprezentacji naszej szkoły weszli: Karolina Jung, Monika Twardosz, Gabriela Stachowicz-Satoła, Sara Wilk, Bartosz Król, Norbert Postawa oraz Iwo Wolnik.

{phocagallery view=category|categoryid=182|limitstart=0|limitcount=0}